Fylkesstyret

Bjørn Jacobsen
Leder
Telefon: 90070976
E-post: bjorn.jacobsen50@gmail.com

Marit Aklestad
Nestleder
Telefon: 91694698
E-post: maklestad@gmail.com

Kirsti Fossgård
Medlem
Telefon: 93639111
E-post: kirfos52@hotmail.com

Frank Schneider Villa
Medlem
Telefon: 45216752
E-post: wikingerfrank@gmail.com

Roar Leite
Medlem
Telefon: 48209160
E-post: roar.leite@protonmail.com

Vivian Roppen
Medlem
Telefon: 99531141
E-post: vroppen@yahoo.no

Håvard Bævre Ellingsgård
Medlem (SU)
Telefon: 99516392
Epost: hbe.foto@gmail.com

Morten Feiring
Kasserer
Telefon: 90976354
E-post: morten.feiring@n-lt.no

Gunnar Strøm
1. varamedlem
Telefon: 48991856
E-post: gunnar.strom@hivolda.no

Anne-Merethe Stavik Varhaugvik
2. varamedlem
Telefon: 99690914
E-post: karina.kalvik@gmail.com

Ole August Iversen
3. varamedlem
Telefon: 47217921
E-post: oleaugustiversen@gmail.com

Katla Dalegård Skeide
4. varamedlem
Telefon: 98636374
E-post: katla.skeide@gmail.com

Politiske kontakter

Internasjonal kontakt – Neal Robinson
E-post: nrobinson422@gmail.com

Miljøpolitisk kontakt – Håvard Brendeland
E-post:

Næringspolitisk kontakt – Sindre Stuen
E-post: srstuen@broadpark.no

EU/EØS-politisk – Oddrun Aarflot
E-post: oddrunarflot@gmail.com

Kvinnepolitisk kontakt – Line Karlsvik
E-post: linekarlsvik9@gmail.com

Fagligpolitisk kontakt – Andreas Outzen
E-post: andyoutzen@gmail.com

Inkluderingspolitisk kontakt – Olav Hoff
E-post: olavhoff1@gmail.com

Kontakt for skeive sosialister – Kim Thoresen-Vestre
E-post: kim_thoresen@hotmail.com

Landbrukspolitisk kontakt – Cecilie Rørstad
E-post: cecilie.rorstad@hotmail.com

Helse- og sosialpolitisk kontakt – Ann-Mari Skarbø
E-post: annmari25@hotmail.com

Kulturpolitisk kontakt: Håvard Bævre Ellinggård
E-post: hbe.foto@gmail.com

Oppvekst- og utdanningspolitisk kontakt: Anders Lindbeck
E-post: lindbeckanders@gmail.com